+90 (216) 575 44 77        +90 (224) 372 28 28       

Grup Şirketleri

ÜÇGE DRS DEPO RAF SİSTEMLERİ
Üçge DRS 1999 yılında kuruldu. Ağır yük-hafif yük raf sistemleri üreten firma, TÜBİTAK destekli ‘AS/RS Palet’ uygulamasıyla lojistik dünyasına sunduğu ‘Yenilikçi Depolama Çözümleri’ ile sektörde bir adım öne geçmektedir.
ÜÇGE MAĞAZA EKİPMANLARI
1976 yılında kurulan Üçge Mağaza Ekipmanları, dünya devlerinin de aralarında bulunduğu hipermarketlerden, yapı marketlere, butikten, eczaneye, züccaciyeden, elektronik marketlere kadar bütün satış noktaları için mağaza ekipmanları üretmektedir.
ÜÇGE ELEKTRONİK
Grup içerisinde yer alan Üçge Elektronik, 1994 yılından bu yana tartım ve etiketleme konusunda dünya devi Alman Bizerba’nın Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Firma, müşteri taleplerine bağlı olarak, “yüzde yüz doğru ürün; yüzde yüz doğru çözüm” anlayışıyla distribütörlüklerine Rewebo, Komet, Gruppo Fabbri, Mado, Pricer, Laud Media, Pramac, Vakona, Webomatic markalarını da eklemiş, ürün ve çözüm yelpazesini genişletmiştir.
ÜÇGE DIŞ TİCARET
1998 yılında kurulan Üçge Dış Ticaret, ürünleri yurtdışındaki pazarlara sunmakta ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Üçge, deneyimli ekibi, kalitesi ve hızı ile dünyanın her yerine ulaşmaktadır.
DAMLACAN METAL SANAYİ - EUROMETALL
Perakendenin mega marketi kabul edilen bir diğer yapılanma ise Eurometall; 2010 yılından bu yana her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile perakende, sanayi, depo ve lojistik, horeca, ofis ve daha pek çok sektöre hizmet veren Türkiye'nin en renkli ekipman tedarikçisidir. Yurt içi ve yurt dışı üretim merkezleri, ithal ürün distirbütörlükleri, yurt içi ve yurt dışı bayi ve distribütörlük ağı ve 15.000 m2 lojistik merkezi ile bir çok üründe stoktan hızlı teslim yapabilmektedir.
TGM-TEKNOLOJİ ve MAKİNE GELİŞTİRME MERKEZİ
Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezi’nde, Üçge Mağaza Ekipmanları ve Depo Raf Sistemleri için gerekli teknolojik yatırımlar gerçekleştirilmektedir. Üretim için gerekli tüm iyileştirme çalışmaları tamamen Üçge bünyesindeki mühendis ve teknisyenler tarafından yürütülmektedir.
ÜÇGE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI
2007 yılında kurulan firmamız, gayrimenkul yatırımları ve kiraya verilmesi konularını yürütmektedir.
EKONOMİ YAYINLARI
Sektörün eğitim ve bilgi merkezi olan Ekonomi Yayınları ve Perakende Bilgi Evi (PEBEV); MARQUETTE+ dergisi ve perakende.org, lojisturk.net portalları gibi bilgi kaynaklarının yanı sıra, sektöre yönelik kitap basımı, eğitim ve danışmanlık organizasyonları ile perakende ve lojistik sektörlerine rehberlik yapmaktadır.

 

2
Bir
5
6
Sick
EuroFork